Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Yabancı maddelerin tuvalete atılması zamanla tıkanıklığa sebep olur. Özellikle poşet ve plastik her türlü yabancı madde tesisatta birikir. Biriken bu yabancı maddeler pis suyun uzaklaştırılmasını engeller. Zamanla borudan çekilen pis su miktarı azalacağı için tuvalet geri basma yapar. Sifon çekildiği anda suyu çekmek yerine yükseltir ve sağlıksız ortamların oluşmasına neden olur. Bu durumu yaşamamak ve sorunu ortadan kaldırmak için mutlaka tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti almak gerekiyor. Firmamızın yetkili servislerinden alacağınız hizmetler ile bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Tuvaletin tıkanmasına neden olan sadece daire içi tesisat değildir. Bazı durumlarda bina kanalı ve rögar tıkanıklıkları da ortaya çıkabilir. Bu tıkanıklıkların etkisi ise tüm dairelerde ortaya çıkar. Eğer sizin de böyle bir durumunuz var ve tüm daireleriniz de tuvaletler tıkanıyor ise mutlaka tıkanıklık açma hizmeti almanız gerekiyor.

 0212 690 90 69 0216 610 06 16

Robotlu Cihaz İle Tıkanıklık Gideriliyor!

Robotlu cihazlar sayesinde tıkanıklıklar dakikalar içinde gideriliyor. Eski metotlar ile çalışan ustalar genel olarak tüm tesisatı kırar ve bu şekilde tıkanıklığı giderir. Firmamız ise son teknoloji cihazlar ile herhangi bir kırma dökme olmadan tıkanıklığı gideriyor. Yüksek basınç uygulayan robotlu cihazlar ile tesisatınızı temizliyor. Tesisattaki yabancı maddeler uzaklaştırılıyor ve rahat çekiş gücüne sahip tesisata kavuşmanız sağlanıyor. Rögar tıkanıklıklarında daire içinden daha yüksek bir basınç gerekecektir. Bu basınç da yine firmamızın özel cihazları ile rahatlıkla elde edilmekte ve tesisata uygulanmaktadır.

Hızlı Ve Etkili Çözümler İçin Bizi Arayın!

Firmamız bu konuda önemli cihazlara ve yılların tecrübesine sahip ekip üyelerine sahiptir. Cihazlardan alınan sonuçları çok daha iyi şekilde okuyan ekibimiz buna göre tıkanıklığa müdahale ediyor. Dakikalar içinde tıkanıklığı gideriyor. İstanbul için aynı gün servis hizmeti de sunuyoruz. Buna ek olarak diğer bölgelere de hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz. Siz de firmamızdan profesyonel tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti almak istiyorsanız hemen iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Detaylı bilgiyi bu numaralardan alabilir ve servis kaydınızın oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Ekibimiz hızlı bir şekilde gelecek ve tesisatınıza müdahale edecektir. Tıkanıklığı gidererek her türlü sorununuzun çözülmesini sağlayacaktır.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.