Tuvalet Tıkandı Belediye

Puan Verin
[Toplam: 9 Ortalama: 5]

Tuvalet Tıkandı Belediye

Tuvalet tıkanıklıkları hemen hemen herkesin yaşadığı sorunlardan birisidir. Bu sorunu çözmek için farklı metotlar mevcuttur. Genel olarak herkes ilk belediyeyi arar. Tuvalet tıkandı belediye ile çözülecek bir sorun olamayabilir. Belediye sadece bazı noktalardaki tıkanıklıklara müdahale eder. Bu tıkanıklıklar rögar, ana kanalizasyon borularıdır. Ancak bu hatlara müdahale eden belediye daire içindeki tıkanıklıklara müdahale etmez. Daire içi tıkanıklıklar için ağır gelecek olan belediye tıkanıklık açma cihazları müdahale halinde zaten tesisata zarar verir. Bu yüzden belediyeden daire içi tıkanıklıklara yardım istemek yanlış olacaktır. Bunun yerine firmamızdan destek alarak tıkanıklığınızı sonlandırabilirsiniz. Ya da farklı metotlar ile tıkanıklığı evde giderebilirsiniz.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Belediye Her Tıkanıklığa Müdahale Eder Mi?

Belediye sadece rögar ve ana kanalizasyon tıkanıklıklarına müdahale eder. Çoğu zaman rögar tıkanıklıklarının da giderilmesi bina sakinleri tarafından yapılmaktadır. Eğer siz de bu tarz bir sorun yaşıyorsanız öncelikle tuvalet tıkandı belediye vasıtasıyla çözüm arayabilirsiniz. Çözüm bulamadığınız takdirde firmamızdan profesyonel destek isteyebilirsiniz. Ekiplerimiz öncelikle tıkanıklığın sebebini tespit ediyor. Sonrasında ise bu noktaya yüksek basınç uygulayarak sorunun giderilmesini sağlıyor.

Evde Bazı Yöntemler İle Tıkanıklık Giderilebilir

Evde bazı yöntemler ile tuvalet tıkanıklığını giderebilirsiniz. Bu sayede tuvalet tıkandı belediye gelsin gibi durumlar da ortadan kalkacaktır. Direkt olarak evdeki birkaç basit malzeme ile tıkanıklık giderilebilir. Fakat bu sadece daire içi tesisatı tıkayan yabancı maddeler var ise mümkündür. Bina kanalı, rögar ve ana kanalizasyon gibi tıkanıklıklarda mutlaka profesyonel destek almak gerekir. Karbonat bir çözümdür. Karbonat ve sirke karışımını bir gün kadar beklettikten sonra tuvalete dökmek, üstüne de kaynar su dökerek etkiyi artırmak bir tıkanıklık açma metodudur. Diğer bir metot ise demir tuvalet açma teli ile tıkanıklığı gidermektir. Tüm bu yollar da çözüm olmuyor ise siz de kaliteli bir hizmet sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Robotlu cihazlar ile tıkanıklıklar dakikalar içinde giderilmektedir. Robotlu cihazlar yüksek basınç uygular. Bu yüksek basınç sayesinde tıkalı olan tesisat açılır ve çekiş gücü artar. Yabancı madde tesisatın içerisinde hızlı bir şekilde uzaklaştırılmış olur.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.