Cihazla Su Kaçağı Nasıl Buluyoruz?

0212 690 90 69   0216 610 06 16

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Buluyoruz ?

Su kaçağını bulmak su kaçağı bulma servisinin işidir. Kendini bu işe admış su kaçağı bulma servisi teknolojik cihazlar ile su kaçağını bulma hizmetini servis hizmetine dönüştüren tek kurumsal firmadır

  Evde su kaçağı sorunu olduğunu düşünüyor iseniz, cihazlarla kırmadan tespit yaptırmanız mümkündür. Eskiden olduğu gibi su kaçağını bulmak için her yeri kırmak dökmek gerekmiyor. Elektronik cihazlar sayesinde artık evinizi kırmıyor, su kaçağının noktasını tespit ediyoruz.

Su Kaçağı Bulma Servisi

Konut veya iş yeri gibi yapılarda su sızıntılarıyla karşılaşıldığında bilindik yöntemler kullanan tesisat ustaları yerine bu işi firmamız gibi profesyonel yapan firmalara yaptırılması en doğrusudur. Çözüm kaynakları çok olan firmalar genelde modern cihazla işlem yaptığından, kullandığı yöntemlerle kolayca arıza tespiti yapar. Eski yöntemleri bir kenara bırakın ve arkanıza yaslanın size güven veren, kaliteden ödün vermeyen bir firma sayesinde tesisat sorunlarını dert etmeyin. Uzman kadro ve teknolojik cihazlar ile sizler hizmet veren firmamızın hizmetlerinden faydalanın.

Üretilen teknolojik cihazlarla su kaçağı tespiti yapan belgeli ve eğitimli personellerimiz ile görüntülü ve sesli su kaçağı araması yapılması işleminde sızıntının yeri tam olarak tespit edilerek, onarım işlemi güvenli bir şekilde yapılır. Tespit sonrasında önem verdiğimiz bir diğer unsur, onarım işlemi sonrası tekrar test yapılarak başka bir kaçak olmadığından emin olduktan sonra sizlere 1 yıl onarım garantisi veriyoruz.

İstanbul Su Kaçağı Bulma Servisi

Su sızıntıları bazen göz ardı edilen tesisat sorunlarından da kaynaklanabilir. Kimi zaman evinde ki musluğu kendi söküp sıkarım düşüncesi ile musluk değiştiren kişilerin genelde bu sorunla karşılaştığı olmuştur. Bunun yanı sıra bazen süzgeç dipleri, gider kapakları, sifon boruları, derz açıkları vb. sorun teşkil eden arızalarında su kaçağına neden olacağını unutmayalım. Tesisat konusunda gerçek anlamıyla usta olan kişilerin bu sorunlara öncelik vererek dikkat eder. Çoğu zaman cihazlar kullanılarak dahi olsa bu tip arızaları bulamaz. Ustalık bilgisi gerektiren bazı su kaçakları da vardır.

Su kaçağını anlamanın tek yolu, su kaçağının neden olabileceği belirtileri bilmektir. Tavandan damlayan su, duvardan sızan su, yerden çıkan su, rutubet ve kabarma gibi sorunlar su kaçağının var olduğu belirtilerdendir.

0212 690 90 69   0216 610 06 16