Pimaş Açma Servisi

Puan Verin
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Pimaş Açma Servisi

Tıkanıklıklar herkesin canını sıkan durumlardandır. Can sıkıcı bu sorunların giderilmesi için özel yöntemlerin ve cihazların kullanılması gerekir. Bu yapılmadığı takdirde tıkanıklık sadece bir süreliğine giderilecektir. Kalıcı çözümler için mutlaka özel yöntemlere başvurmak gerekiyor. Robotlu ve yüksek basınca sahip cihazları kullanarak tıkanıklığı gidermek bu açıdan size büyük avantaj getirecektir. Siz de firmamızı tercih ederek profesyonel pimaş açma servisi hizmeti alabilirsiniz. Ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelecek ve sorunu giderecektir. Daha detaylı bilgi için hemen arayabilirsiniz.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Tuvalet Pimaşı Açma

Tuvalet tıkanıklıkları genel olarak pimaş giderinde biriken yabancı maddelerden kaynaklanır. Bazı durumlarda pimaşa sıkışan bir yabancı atık tüm tesisatı etkileyebilir. Bu gibi durumlarda tesisata müdahale etmek yerine tesisatın içine müdahale etmek daha mantıklıdır. Boruları değişmek yerine yüksek basınç uygulaması yapılarak ilk gün ki gibi sağlıklı bir tesisata kavuşmanız sağlanabilir. Siz de firmamızı arayarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Yağmur Oluk Pimaş Gideri Açma

Yağmur olukları da zamanla tıkanır. Bu pimaş giderlerini açmak için de özel yöntemler gerekir. Yağmur suyunun çatıdaki pislikleri, kuşların getirdiği dal ve yaprakları giderlere taşıması bu tıkanıklık temel sebebidir. Firmamızın profesyonel ekibi bu konuda da uzmandır. Sizlerin tıkalı olan pimaş giderlerini dakikalar içinde açacak ve sorunu çözecektir. Siz de hemen pimaş açma servisi vasıtasıyla hizmet almak için bizi arayabilirsiniz. Firmamızın ekipleri adresinize gelecek ve sorunu çözecektir.

Profesyonel Destek İçin Bizi Arayın!

Profesyonel destek için firmamızı arayabilirsiniz. Pimaş giderlerindeki tıkanıklıklar, tuvalet tıkanıklıkları, rögardaki her türlü tıkanıklık, daire içi ve bina kanalı kanalizasyon tıkanıklıkları, temiz su tesisatı sorunları gibi konularda firmamız profesyonel destek vermektedir. Siz de firmamızı arayarak bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Başarılı sonuçlar almak için hemen iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorunu hızlıca giderecektir. Eğer sıfırdan borulama hizmeti almak istiyorsanız da özel malzemeler ve üstün bir işçilik ile tesisatınızı inşa edecektir. Hemen siz de firmamızı arayın ve servis kaydı oluşturun. Bu sayede en yakın ekibimiz adresinize gelecektir.

Tıkanıklık Açma Fiyatları

AlanServis SüresiFiyatı
Mutfak30 DK150₺
Banyo30 DK150₺
Tuvalet30 DK150₺
Ana Hat30 DK250₺ - 400₺
Logar30 DK400₺ - 1000₺ +
Verilen fiyatlar standart tıkanıklıklar için belirlenmiştir. Aksi durumlarda müdahale eden personellerimiz tarafından fiyatlarda değişiklik yapılabilir. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.