Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları eğer zamanında giderilmez ise ciddi sorunlara yol açabilir. Bu sorunları yaşamamak için profesyonel destek almak gerekiyor. Sıradan tesisatçılar tüm tesisatı kırarak tıkanıklığa sebep olan noktayı bulmaktadır. Bu ise hem zaman açısından hem de maliyet açısından ciddi kayıplara yol açmaktadır. Bu durumu engellemek için siz de firmamızdan destek alabilir, kısa sürede tıkanıklığın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları araştırması yapıyorsanız firmamızın profesyonel ve uygun fiyatlarını inceleyebilirsiniz. İstanbul içi aynı gün servis hizmeti de sunan tesisatçı firmamız tıkanıklığınızı hızlı bir şekilde en uygun fiyata giderecektir.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Tıkanıklık Giderme Fiyatını Etkileyen Faktörler

Fiyatı etkileyen bazı faktörler bulunmaktadır. Eğer tıkanıklık sadece daire içindeyse buna göre bir fiyat çıkarılmaktadır. Eğer tıkanıklık bina kanalı veya rögarda ise işlem daha zahmetli ve masraflı olmaktadır. Firmamız tüm bu tıkanıklık giderme hizmetlerinde en uygun fiyatı sunuyor. Bu sayede kaliteli malzemeler ve son teknoloji cihazlardan çok avantajlı şekilde yararlanmanız sağlanıyor. Daha detaylı bilgi almak için siz de firmamızı arayabilirsiniz. Tıkanıklık düzeyine göre de fiyat değişmektedir. Bazı durumlarda tıkanıklık yüksek basınç ile giderilemez. Bu durumda tesisata müdahale edilmesi gerekir. Bu müdahale işlemi maddi açıdan biraz da külfet oluşturabilmektedir.

Tıkanıklık Açma İle Ne Gibi Maddi Avantajlar Elde Edilebilir?

Tıkanıklık açma ile farklı birçok avantaj elde edebilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı açma fiyatları araştırması yaparken mutlaka bunun iyice öğrenilmesi gerekiyor. Eğer doğru zamanda doğru hizmeti alırsanız hem tıkanıklığınızın giderilir hem de uzun yıllar farklı problemler yaşamazsınız. Lavabo tıkanıklığı basit gibi gözükebilir. Fakat arka planda daha karmaşık bir durum mevcuttur. Tıkanan lavabo geri basma yapar ve su taşkınına sebep olabilir. Bu en büyük sıkıntılardan birisidir. Diğer arka planda olan sıkıntılar ise tesisatın zorlanmasıdır. Var olan suyu atmak için daha fazla baskıya maruz kalacak olan tesisatta patlaklara ve kaçaklara yol açabilir. Tüm bunlar size fazla maliyet olarak yansıyacaktır. Bahsi geçen durumları yaşamamak için siz de firmamızdan profesyonel destek alabilir, tıkanıklıklarınızın dakikalar içinde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Tıkanıklık Açma Fiyatları

AlanServis SüresiFiyatı
Mutfak30 DK150₺
Banyo30 DK150₺
Tuvalet30 DK150₺
Ana Hat30 DK250₺ - 400₺
Logar30 DK400₺ - 1000₺ +
Verilen fiyatlar standart tıkanıklıklar için belirlenmiştir. Aksi durumlarda müdahale eden personellerimiz tarafından fiyatlarda değişiklik yapılabilir. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.