Gider Borusu Değiştirme

Gider borusundaki farklı sorunlar borunun değişmesine neden olabilir. Fakat her sorun da gider borusunun değiştirilmesini gerektirmez. Bazı durumlarda boruya yapılacak ufak bir müdahale ile sorun çözüme kavuşturulabilir. Gider borusu sebebiyle lavabolar genellikle tıkanmaktadır. Buna ek olarak sızıntı da gerçekleşmektedir. Gider borusundan sızan pis su mutfak tezgâhını, banyoyu veya farklı konumları kirletmekte, kötü bir görüntünün oluşmasına neden olmaktadır. Gider borusu değiştirme hizmeti ile bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bazı durumlarda değişmesi şart olan gider borusu bazı durumlarda ise değiştirilmeden çözüm elde edilebilir.

0212 690 90 69 0216 610 06 16

Hangi Durumlarda Gider Borusu Değiştirilir

Gider borusu zamanla yıpranabilir. Yıpranan gider borusu sızıntılara, kaçaklara yol açacaktır. Bu kaçaklar ise beklenmedik bir anda mutfağınızın sular altında kalmasına sonucunda ise eşyalarınızın zarar görmesine sebep olur. Tüm bu sorunları yaşamamak için eğer sızıntı durumu mevcut ise gider borusu değiştirme hizmeti alınması gerekiyor. Ancak bu yolla başarılı sonuç elde edilebilir. Gider borusunun değiştirilmediği durumlar da mevcuttur. Bu durumlarda dışarıdan yapılacak ufak birkaç müdahale ile sorun halledilebilir.

Tıkanıklık Durumunda Gider Borusu Değiştirilir Mi?

Tıkanıklık durumunda gider borusu değişimine ihtiyaç yoktur. Eğer tıkanıklık boyutu çok aşırı yüksek değilse klasik lavabo pompası yardımıyla çekiş rahatlatılabilir. Lavabonun daha etkili çekiş gücüne kavuşması sağlanabilir. Diğer bir metot ise lavabo açıcılardır. Lavabo açıcı kimyasallar tesisata dökülerek tıkanıklık aynı şekilde giderilebilir. Bu yolla başarılı sonuçlar almanız mümkündür. Siz de daha detaylı bilgi almak için hemen firmamızı arayabilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

Gider Borusu Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Gider borusu değiştirme işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. En önemli nokta bağlantıların yapılması aşamasıdır. Bu aşamada eğer bağlantılar düzgün yapılmaz ise sıkıntılar ortaya çıkabilir. Firmamızın yetkili servislerinden alacağınız profesyonel destek ile sorunları ortadan kaldırabilir, gider problemini çözebilirsiniz. Kaliteli malzemeleri üstün bir işçilik ile buluşturan firmamız giderinizdeki sorunların hızlıca çözülmesini sağlıyor. Sizlere sağlıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir mutfak gideri teslim ediyor. Daha detaylı bilgi almak ve hemen servis kaydı oluşturma için siz de firmamızı arayabilirsiniz.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment