Bağcılar Mutfak ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Puan Verin
[Toplam: 7 Ortalama: 5]

Bağcılar Mutfak Ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkanan mutfak ve tuvalet giderleri herkesin yaşadığı bir sorundur. Tesisata atılan yabancı maddeler sebebiyle tıkanan bu giderler eğer açılmaz ise daha ciddi sorunlara yol açabilir. Tesisatın üstüne binen yük sebebiyle tesisatta kaçaklar oluşabilir. Buna ek olarak tesisatın tıkanması evlerde su baskınlarına ve kanalizasyon sularının daireleri doldurmasına yol açacaktır. Tüm bunları engellemek için siz de Bağcılar mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi vasıtasıyla hizmet alabilirsiniz.Özel ve profesyonel olan servisimiz kısa sürede adresinize gelecek ve sorunu giderecektir. Siz de tesisat konusunda rahat etmek ve tıkanıklıkları yok etmek istiyorsanız hemen firmamızın Bağcılar servisini arayın. Randevu aldıktan sonra servisin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Mutfak Ve Tuvalet Giderleri Neden Tıkanır?

Tıkanmasının temel sebebi yabancı maddelerdir. Tuvalete atılan kâğıtlar, peçeteler, plastikler, poşetler ve akla gelebilecek her türlü yapay ürün tıkanıklığın başrolünü oluşturuyor. Bu yüzden bahsi geçen atıkların tesisattan uzaklaştırılması şarttır. Eğer siz de firmamızdan profesyonel destek alırsanız tıkanıklığa yol açan bu yabancı maddeler rahatlıkla tesisattan uzaklaştırılabilir.

Tıkanık Evdeki Yöntemler İle Giderilebilir Mi?

Evde bazı yöntemler vardır. Bu yöntemler ile tıkanıklık bir nebze de olsa giderilir. Fakat daha yüksek boyutlarda olan tıkanıklıklar için mutlaka profesyonel destek alınması gerekiyor. Siz de firmamızın Bağcılar mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servis vasıtasıyla hizmet alarak bu profesyonel hizmete kavuşabilirsiniz. Evde tuvalet açma ve lavabo açma telleri ile tıkanıklık giderilebilir. Ancak bu giderme işlemi sadece belirli yoğunluktaki tıkanıklıklarda mümkündür.

Tıkalı Olan Tesisatınızı Profesyonel Metotlarla Açıyoruz!

Firmamız her türlü tıkanıklığı dakikalar içinde açıyor. Özel ve robotlu cihazlar sayesinde tıkanıklık artık çok kolay bir şekilde yok ediliyor. Firmamızın yetkili servislerini tercih ettiğiniz takdirde kalıcı çözüm elde etmeniz mümkündür. Tesisatta biriken her türlü atık dakikalar içinde robotlu cihaz ile sökülüp atılmaktadır. Siz de firmamızın Bağcılar mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servis vasıtasıyla hizmet alıp farklı tıkanıklık problemlerinizi giderebilirsiniz. Yetkili servisimiz hızlıca adresinize gelecek ve probleme anında müdahale edecektir.

Tıkanıklık Açma Fiyatları

AlanServis SüresiFiyatı
Mutfak30 DK150₺
Banyo30 DK150₺
Tuvalet30 DK150₺
Ana Hat30 DK250₺ - 400₺
Logar30 DK400₺ - 1000₺ +
Verilen fiyatlar standart tıkanıklıklar için belirlenmiştir. Aksi durumlarda müdahale eden personellerimiz tarafından fiyatlarda değişiklik yapılabilir. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.