Avcılar Mutfak Ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Puan Verin
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Avcılar Mutfak Ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Tıkanıklıklar hemen hemen herkesin yaşadığı sorunların başında geliyor. Tıkalı olan tesisatın açılması ve sorunun ortadan kaldırılması için birçok yöntem deneniyor. Fakat her yöntem bu sorunu çözmek için yeterli olamayabilir. Tıkanıklığın boyutuna göre yöntemin değiştirilmesi gerekebilir. Evde bazı yöntemler uygulanabileceği gibi profesyonel destek de alabilirsiniz. Fakat yapılması gereken en önemli şey tesisata zarar vermeden bu işlemin yapılmasıdır. Tesisata zarar verilmeden tıkanıklığın giderilmesi ise ancak profesyonel destek ile mümkündür.Siz de Avcılar mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi vasıtasıyla hizmet alarak profesyonel şekilde tesisatınızdaki tıkanıklığı giderebilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorunu çözecek ve sağlıklı bir tesisata kavuşmanızı sağlayacaktır.

0212 690 90 69 0553 690 90 67

Tıkalı Olan Tesisatı Evdeki Yöntemler İle Açmak Mümkün Mü?

Evde bazı yöntemler ile tıkanıklık giderilebilir. Bunlardan birisi tıkanıklığın tel ile giderilmesidir. Tuvalet ve lavabo açıcı teller vardır. Bu tellerin ucu çengel yapıya sahipken geriye kalan kısımları esnektir. Bu sayede tesisat içinde rahatlıkla hareket eder. Ucundaki çengel ise yabancı maddeye takılarak çekilmesini ve tesisattan uzaklaştırılmasını sağlar. Siz de firmamızdan destek alarak Avcılar mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi ile sorununuzu daha rahat şekilde çözebilirsiniz. Telle açma yöntemi ile kalıcı çözüm elde etmek zordur.

Tıkalı Tesisatın Kalıcı Olarak Açılması İçin Yapılması Gerekenler

İlaçlı yöntemler ile tıkanıklık açmak kalıcı çözüm için şarttır. Tesisat açıcı ilaçlar tesisatın içindeki artıkları yok eder. Eriterek tesisattan uzaklaştırır. Fakat bu yöntem ile tesisatın zarar görmesi de muhtemeldir. Bir başka yöntem ise robotlu cihazlardır. Bu cihazlar yüksek basınç uygulaması yaparak tesisattaki atıkları uzaklaştırır. Ancak basıncın da belirli bir boyutu vardır. Eğer çok yüksek basınç uygulanırsa boru bunu kaldıramayacak ve tesisat zarar görecektir. Bahsi geçen hataya düşmemek için mutlaka profesyonel destek almanız gerekiyor. Firmamızın tecrübeli kadrosu sayesinde siz de sorunlarınızı rahatlıkla giderebilir, sonucunda kaliteli bir tesisata kavuşabilirsiniz. Kalıcı çözümler için yapılması gereken en önemli şey profesyonel destek alınması olacaktır. Hemen firmamızın Avcılar mutfak ve tuvalet tıkanıklığı açma servisi vasıtasıyla hizmet alarak sorununuzu çözebilirsiniz. 

Tıkanıklık Açma Fiyatları

AlanServis SüresiFiyatı
Mutfak30 DK150₺
Banyo30 DK150₺
Tuvalet30 DK150₺
Ana Hat30 DK250₺ - 400₺
Logar30 DK400₺ - 1000₺ +
Verilen fiyatlar standart tıkanıklıklar için belirlenmiştir. Aksi durumlarda müdahale eden personellerimiz tarafından fiyatlarda değişiklik yapılabilir. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.